Czajniki emaliowane – pomysł na dekorację kuchni w stylu retro

Pamiętasz, kiedy w domu u babci rozbrzmiewał charakterystyczny gwizd czajnika? Różne rodzaje czajników, w tym również czajniki emaliowane, nadal goszczą w wielu polskich kuchniach. Wykorzystywane są jako alternatywa dla czajników elektrycznych – okazują się niezwykle przydatne w sytuacji braku prądu.

Z gwizdkiem lub bez – czajniki emaliowane

Sklepy internetowe, które zajmują się sprzedażą akcesoriów gospodarstwa domowego, oferują szeroki wybór czajników emaliowanych:

  • z gwizdkiem,
  • bez gwizdka,
  • czajniki porcelanowe,
  • czajniki wykonane ze stali nierdzewnej na płytę indukcyjną.

Kwiaty, różne kolory, wzory – różnorodność designu czajników emaliowanych sprawia, że te z łatwością mogą zostać dopasowane do pozostałych akcesoriów – mogą spójnie współgrać z resztą wyposażenia bądź być mocnym elementem kuchni, który za każdym razem, gdy na niego popatrzysz, będzie wywoływał uśmiech na Twojej twarzy.

Wybierz swój kolor czajnika emaliowanego!

Oryginalny kształt, bardziej okrągły, płaski czy klasyczny, taki jaki możemy znaleźć na zdjęciach w rodzinnym albumie, a do tego cała gama kolorów: od delikatnych pasteli, po głębokie hipnotyzujące kolory – wybór odpowiedniego czajnika emaliowanego należy do Ciebie! Na szczęście czajniki emaliowane to tanie rozwiązanie, dlatego czemu by nie zdecydować się na dwa modele, albo sprezentować swojej przyjaciółce uroczego czajniczka w jej ulubionym kolorze? To doskonały pomysł! Wybierz jeszcze rodzaj uchwytu i kup czajnik emaliowany w atrakcyjnej cenie!

Następny wpis

Eleganckie i funkcjonalne stoliki koktajlowe

pt. gru 29 , 2017
Elegancki, gustowny bankiet świadczy przede wszystkim o smaku estetycznym gospodarza, dlatego też warto zadbać o najdrobniejszy szczegół. Jednym z rozwiązań, których nie może zabraknąć podczas bankietu lub przyjęcia, są stoliki koktajlowe, stanowiące niepisaną wizytówkę uroczystości. Soły koktajlowe pełnią funkcję praktyczną i estetyczną jednocześnie. Stolik koktajlowy jako element estetycznym Większość gości […]
Eleganckie i funkcjonalne stoliki koktajlowe

Sprawdź też