Dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla?

Od pewnego czasu bardzo często w kobiecej prasie pojawiają się artykuły o ćwiczeniu mięśni Kegla. Tak nazywane są mięśnie dna miednicy; sprawne i wyćwiczone zapewniają udany seks, ułatwiają poród, zmniejszają ryzyko pojawienia się problemów z nietrzymaniem moczu. Do ćwiczenia mięśni Kegla mogą zostać wykorzystane kulki gejszy.

Odmienione kulki gejszy

Kulki gejszy pojawiły się w Polsce kilka lat temu. Wówczas jednak ich wybór w sklepach z gadżetami erotycznymi był bardzo niewielki. Wiele do życzenia pozostawiał również materiał, z którego były wykonane. Bardzo często kulki gejszy wykonywane były z materiałów mało przyjemnych w dotyku. Sytuacja uległa zmianie, gdy do produkcji erotycznych gadżetów zaczęto używać silikony medycznego. W sklepach pojawiły się między innymi kulki gejszy progresywne. Kulki gejszy progresywne sprzedawane są w zestawach składających się najczęściej z dwóch kulek mających różny ciężar i różny rozmiar.

Jak używać kulek gejszy?

Kulki gejszy progresywne różnią się ciężarem i rozmiarem. W początkowej fazie ćwiczeń wybieramy kulki, które mają dużą średnicę, ale małą wagę. Po kilku tygodniach treningu takimi kulkami, można stopniowo zacząć zamieniać je na takie, które mają większą wagę, ale mniejszą średnicę. Dostępne w internetowych czy stacjonarnych sklepach z erotycznymi zabawkami progresywne kulki gejszy wykonane są z hipoalergicznego silikonu medycznego. Mogą być używane przez wszystkie kobiety niezależnie od wieku. Kulki gejszy to bowiem nie tylko erotyczna zabawka.

Następny wpis

Szafy chłodnicze

śr. lut 20 , 2019
W gastronomii wykorzystuje się wiele różnorakich urządzeń, dzięki którym prowadzenie działalności jest łatwiejsze. Trzeba pamiętać, że jedzenie jest jak wiadomo wrażliwe na zepsucie i dlatego trzeba je koniecznie przechowywać w odpowiednich warunkach, by dało się je utrzymać w dobrym stanie. Obecnie możliwości jest sporo i każdy może szukać takich opcji, […]
Szafy chłodnicze

Sprawdź też