Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

W zależności od okoliczności nabycia mieszkania, celów nabywcy i możliwości finansowych danej osoby możemy wybierać pomiędzy mieszkaniem w nowym budynku lub pochodzącym z rynku wtórnego. Ta pierwsza opcja ma zdecydowanie więcej zalet.

Zgodność z nowoczesnymi wymaganiami

Przede wszystkim nowe mieszkania Poznań to nowoczesne rozwiązaniach technologiczne. Zainstalowane już liczniki gazu, wody i prądu. W nowych domach zawsze znajduje się kilka wind. W nowych domach okna i balkony mają okna z podwójnymi szybami. Na terenie starych domów nie ma dużego parkingu, więc podwórza są zatkane samochodami. Podwórza nowych kompleksów mieszkalnych przeznaczone są na dużą liczbę samochodów, a w wielu nowych budynkach zapewniono podziemny parking. W przeciwieństwie do starych zasobów mieszkaniowych z małymi kuchniami i korytarzami nowy budynek ma więcej przestrzeni życiowej i zapewniono pomieszczenia gospodarcze. W zależności od projektu mieszkanie może mieć duży balkon lub loggie, panoramiczne okna, dowolny układ itp.

Bezpieczeństwo transakcji zakupu

Bardzo ważna jest prawna czystość mieszkania. Nie ma problemów ze strony poprzednich właścicieli: nikt nie mieszkał tu przed tobą i nikt nie był zameldowany. W praktyce oznacza to, że możesz być całkowicie spokojny, jeśli chodzi o samą przejrzystość i uczciwość transakcji. W przypadku zakupu mieszkania na rynku wtórnym – istnieje większe ryzyko, że padniemy ofiarą oszustów lub nabędziemy tak zwane mieszkanie z lokatorami, co oznacza dla nas poważne kłopoty oraz dodatkowe koszty.

Następny wpis

Odpowiednie wkłady kominkowe

pt. wrz 27 , 2019
Dla wielu osób kominek to wymarzony element wyposażenia wnętrz, po który oczywiście warto sięgnąć, by stworzyć sobie miłe klimatyczne wnętrze w swoim domu. Jeśli chodzi o te przygotowywane obecnie propozycje możemy zauważyć, że oferowane wkłady kominkowe są świetnie przygotowane i dają nam wiele możliwości. Jeśli chodzi o te propozycje, które […]
Odpowiednie wkłady kominkowe

Sprawdź też