Etui na telefony: jaki materiał będzie najlepszy?

O telefon komórkowy warto odpowiednio zadbać. Dzięki temu długo będzie sprawny. Najlepszym sposobem zapewnienia mu odpowiedniej ochrony przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi jest odpowiedni pokrowiec. Etui na telefony, które obecnie dostępne są w sprzedaży są naprawdę bardzo różne. Przyjrzyjmy się im, biorąc pod uwagę materiał, z którego zostały wykonane.

Skóra

Etui na telefony mogą być wykonane zarówno ze skóry naturalnej, jak i syntetycznej. Niezależnie od tego, na który model postawimy, możemy być pewni, że etui będzie prezentowało się naprawdę dobrze. Skóra jest materiałem niezwykle eleganckim. Takie etui dobrze wygląda i naprawdę solidnie chroni telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Silikon

Ogromną popularnością cieszą się silikonowe etui na telefony. Nie wyglądają one wprawdzie tak dobrze, jak modele ze skóry, ale perfekcyjnie leżą na telefonie. Dzięki temu gwarantują solidną ochronę na wypadek upadku. Są elastyczne i dopasowują się idealnie do telefonu. Silikonowe etui na telefony nie kosztują wiele. To kolejny plus, który pod uwagę bierze wielu właścicieli telefonów komórkowych.

Materiałowe

Bawełna jako materiał na etui na telefony jest wykorzystywany dość często. Takie etui wyglądają ładnie i są bardzo lubiane przez kobiety. Niestety, stopień ochrony telefonu, jakie zapewniają jest bardzo niski. Takie etui nie chroni praktycznie w ogóle w przypadku upadku.

Jeśli zagadnienia dotyczące pokrowców na telefony interesuje Cię bliżej, chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, odsyłamy do naszego poprzedniego artykułu.

Następny wpis

Najlepsze dodatki do Twojego ogrodu

wt. lip 3 , 2018
Jeśli masz własną działkę, albo też spory ogród przy swoim domu, zastanawiasz się zapewne jak to wszystko zagospodarować, żeby prezentowało się możliwie jak najlepiej. Nie jest to wcale szczególnie trudne, ponieważ w sklepach branżowych można znaleźć wiele propozycji i dodatków do ogrodu. Ale jak to wszystko do siebie dobrać i […]
domki drewniane

Sprawdź też