Etui na telefony: na jaki materiał postawić?

O każdy telefon komórkowy warto zadbać. Dzięki temu posłuży nam zdecydowanie dłużej i nie będzie wymagał wymiany na nowy. Każdy właściciel telefonu, który nie chce zobaczyć na nim szybko zarysowań, powinien zdecydować się na zakup etui. Producenci prześcigają się obecnie w kolejnych pomysłach, oferując nam etui na telefony z rozmaitych materiałów. Przyjrzyjmy się tym najbardziej popularnym.

Skóra

W sprzedaży dostępne są zarówno etui na telefony ze skóry sztucznej, jak i naturalnej. Skórzane etui są najbardziej klasyczne, a jednocześnie naprawdę eleganckie. Jeśli często zakładamy garnitur, etui skórzane w kolorze czarnym będzie najlepszym wyborem. Etui na telefony skórzane są bardzo trwałe. Jeśli nie chcemy szybko kupować nowego, te wykonane ze skóry będą doskonałym wyborem.

Silikon

Silikonowe etui na telefony nadal mają niemałe grono swoich wielbicieli. Ich plusem jest duża elastyczność, przez co perfekcyjnie dopasowują się do telefonu. Są miękkie, zapewniają solidną ochronę telefonu w przypadku ewentualnego jego opuszczenia. Wada? Niestety, nie wyglądają zbyt ładnie. Bez wątpienia nie są odpowiednie dla mężczyzn chodzących często w garniturach czy kobiet ceniących elegancję i klasyczny wygląd.

Tkanina

Materiałowe etui na telefony prezentują się bardzo ładnie, ale niestety nie zapewniają należytej ochrony. Telefon w takim etui może bardzo łatwo zostać uszkodzony. Plus za możliwość prania etui w pralce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat etui do telefonów, odsyłamy do naszego wcześniejszego artykułu na ten temat.

Następny wpis

Zakup osprzętu elektrycznego

śr. sie 15 , 2018
Hurtownia elektryczna to najlepsze miejsce do dokonania zakupów osprzętu elektrycznego. Dobrze funkcjonująca hurtownia będzie w stanie zaoferować profesjonalne wyposażenie i różnego rodzaju rozwiązania techniczne z jakich będzie można korzystać przygotowując domowa instalację. Obecnie wprowadza się wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym tworzone są instalacje charakteryzujące się dobra jakością, w pełni bezpieczne, […]
hurtownia elektryczna

Sprawdź też