Kriolipoliza i jej zalety

Kriolipoliza to ostatnie słowo w walce z dodatkowymi kilogramami. Sekret tkwi w zasadzie aparatu i procesu, który stanowi podstawę tej metody ekspozycji na komórki tłuszczowe.

Dlaczego kriolipoliza jest skuteczna?

Faktem jest, że podskórne komórki tłuszczowe nie są zaprojektowane do ochrony organizmu przed zimnem. Ich głównym zadaniem jest gromadzenie składników odżywczych. Dlatego efekt zimna ma na nich nieodwracalny niszczący wpływ. Nawet w temperaturze -5 stopni Celsjusza tłuszcz ulega uszkodzeniu i stopniowo się rozpuszcza. Po czym produkty rozpadu są wydalane z organizmu. W ten sposób usuwanie tłuszczu i samo odchudzanie jest po pierwsze skuteczne, a po drugie bezpieczne.

Aparat do kriolipolizy łączy dwie zasady: próżnię i chłodzenie. Dosłownie obszar skóry jest wciągany do specjalnej dyszy, w której zainstalowane są elementy chłodzące do -5 stopni. Jest nieszkodliwy dla skóry i wystarcza do zniszczenia komórek tłuszczowych. Uderzenie jest intensywne i trwa 1 godzinę. Kriolipoliza to skuteczny i bezpieczny zabieg.

Zalety metody odchudzania

Po zabiegu organizm będzie potrzebował do 4 miesięcy, aby całkowicie pozbyć się komórek tłuszczowych. Pierwszy wynik będzie zauważalny za miesiąc. Wtedy tkanka tłuszczowa całkowicie zniknie. Pomimo długiego czasu pojawienia się wyniku, kriolipoliza jest najbezpieczniejszą procedurą w walce z nadwagą. Przede wszystkim:

  • wystawienie na zimno nie uszkadza skóry;
  • nie wymaga interwencji chirurgicznej;
  • nie prowadzi do zatrucia;
  • pozwala ciału na naturalny powrót do zdrowia;
  • po zabiegu nie wymaga odpoczynku w łóżku i masażu.

 

Następny wpis

Praca w zawodzie lektora angielskiego

czw. sty 16 , 2020
Większość osób, które planuje swoją przyszłość zawodową jako lektor angielskiego, decyduje się na ten krok ze względu na pasje a nie spodziewane zarobki. Jednak ile zarabia lektor angielskiego w Polsce? Ile zarobi lektor angielskiego? Praca dla lektora angielskiego jest wszędzie. Nauczyciel języka angielskiego praca może zatrudnić się w szkole podstawowej […]
Praca w zawodzie lektora angielskiego

Sprawdź też