Rodzaje koszy na śmieci

Osoby, które zajmują się administrowaniem terenami zielonymi w mieście muszą podejmować wiele decyzji, które sprawią, że park będzie czysty. Im w parku jest czyściej, tym więcej ludzi będzie go odwiedzać.

Stąd też konieczne jest nie tylko zatrudnienie ekipy sprzątającej, ale także ustawienie odpowiedniej ilości koszy na śmieci.

Kosze wolno stojące: duże możliwości wyboru

Kosze wolno stojące to nieodzowny element małej architektury w każdym parku. Zapotrzebowanie na kosze wolno stojące przekłada się na bogatą ofertę ich producentów. Jakie kosze proponują nam dzisiaj producenci przeczytać można w artykule „W trosce o porządek”.

Warto tylko krótko wspomnieć, że obecnie oferowane kosze na śmieci są bardzo trwałe i estetyczne. Standardowo wykorzystywane są takie materiały jak: drewno, beton, metal. W przypadku metalowych koszy na śmieci niezwykle ważne jest zabezpieczenie ich przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Następny wpis

W trosce o porządek

wt. cze 5 , 2018
Kosze uliczne na śmieci to stały widok na ulicach polskich miast. Są w wielu miejscach, także w parkach. Zdaniem wielu osób w niektórych miejscach koszy na śmieci mogłoby być zdecydowanie więcej. Kosze parkowe na śmieci nie muszą być brzydkie Kosze parkowe na śmieci ułatwiają utrzymanie porządku w licznie odwiedzanych parkach. […]
W trosce o porządek

Sprawdź też