Skuteczne zabiegi na odchudzanie

Kriolipoliza jest wykonywana w okolicy przedniej i bocznej powierzchni brzucha, pleców, bioder i dłoni. Efekt zabiegu zwiększa się stopniowo w ciągu kilku miesięcy. Tkanka tłuszczowa jest naprawdę wizualnie zmniejszona, co w sensie liczbowym przekłada się na usuwanie tłuszczu w ilości 2 centymetrów w krótkich odstępach czasowych.

Najważniejsze zalety kriolipolizy

Główną zaletą jaką ma kriolipoliza, jest zdolność do eliminacji tłuszczu tylko w obszarach problemowych i utrzymania form, które są bardzo atrakcyjne z wystarczającą ilością tkanki tłuszczowej (na przykład piersi kobiet).

Sport i diety nieuchronnie prowadzą do utraty objętości w całym ciele, co jest niepożądane z punktu widzenia kanonów kobiecej urody. Odchudzanie jest tutaj zatem kontrolowane, a tłuszcz znika w obszarach z których chcemy się go pozbyć.

Jak przebiega zabieg?

Procedura jest całkowicie bezbolesna i wygodna. W dotkniętym obszarze poczujesz tylko zimno i próżnię. Po zabiegu w miejscu kriolipolizy stwierdza się rumień (zaczerwienienie), który znika w ciągu godziny. Pierwszy wynik kriolipolizy będzie widoczny 3 tygodnie po zabiegu, a po 3 miesiącach widoczny będzie efekt końcowego efektu.

W jednej procedurze grubość warstwy tłuszczu zmniejsza się o 25%. Technologia kriolipolizy jest już dość rozpowszechniona i odnosi sukcesy na całym świecie. W przeciwieństwie do dobrze znanej operacyjnej bolesnej metody liposukcji aparat do kriolipolizy w zaledwie 1 godzinę pomoże osiągnąć podobny wynik bez długiego okresu rehabilitacji.

Następny wpis

Idealna lokalizacja w Poznaniu

sob. gru 21 , 2019
Lokalizacja to zawsze najważniejsza kwestia w przypadku wszystkich nieruchomości. Zwłaszcza dla mieszkań, które są dla nas dosłownie i w przenośni bazą do robienia wszystkiego ,czym się w życiu zajmujemy. Mieszkania na sprzedaż Piątkowo w nowej inwestycji to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które chcą maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje im […]
Idealna lokalizacja w Poznaniu

Sprawdź też