Wózki 3w1 – czy to dobry wybór?

Uniwersalny wózek 3w1 to niezwykle praktyczny uniwersalny wózek wykonany z wysokiej jakości ekoskóry i tkaniny z doskonałą kolorystyką.

Zalety wózka 3w1

Wózek 3w1 to bardzo praktyczne wózki wielofunkcyjne. Najczęściej cechuje je lekka aluminiowa rama z podwójnie regulowaną amortyzacją. Możesz dostosować właściwości amortyzujące tego modelu. Rama jest łatwa do złożenia i transportu. Kołyska i klocek mają nowe zapięcia, co ułatwia proces wymiany klocków.

Niezwykle często wózki dziecięce 3w1 ze względu na wykonanie z wysokiej jakości eko-skóry w połączeniu z tkaniną, mają wytrzymałość, odporność na ciepło i zużycie. Wózek 3w1 ma również świetny wygląd, ponieważ bierze się tu pod uwagę potrzeby matek. Wózki dziecięce z fotelikiem produkowane są z wykorzystaniem najnowszej technologii.

Rozwiązania techniczne zastosowane w wózkach

Podwójna rama amortyzująca jest lekka i wysokiej jakości. Podwójny amortyzator sprawia, że wózek jest bardzo miękki, na nierównym terenie wózek jeździ się nim łatwo, nie pozwala przeszkadzać dziecku podczas snu. Wszystko to pozwala korzystać z wózka w dowolnym terenie – w parku, na ulicy, a nawet poza miastem. Rama po prostu składa się i rozkłada, co pozwala przenieść ją na wysoką podłogę bez zbędnych wysiłków, a także łatwo transportować samochodem. Wszystkie części wózka (kołyska, blok spacerowy i inne) można łatwo odłączyć, co również ułatwia transport wózka.

Kołyska ma wiele zalet. Po pierwsze, kołyska jest bardzo przestronna w środku, co nie utrudnia ruchów dziecka, a także głęboka, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie. Po drugie, odchylany jest kaptur, co zapewnia dodatkową wentylację w ciepłe dni dzięki zintegrowanej moskitierze.

Następny wpis

Zalety szklanych paneli

pt. sty 10 , 2020
Panele szklane Poznań stały się popularnym zamiennikiem znanych kafelków. Jakie są zalety i wady tego materiału i technologii? Zalety paneli szklanych Panele szklane do kuchni są najczęściej montowane pionowo na ścianie między blatem kuchennym a szafkami wiszącymi. Przestrzeń ta nazywana jest „fartuchem kuchennym”, ponieważ jej głównym celem jest ochrona ściany […]
Zalety szklanych paneli

Sprawdź też