Z jakiego materiału kupić etui na telefon?

Kupując nowy telefon komórkowy, warto o niego dbać. Dzięki temu zachowa na długo nienaganny wygląd i nie trzeba będzie wymieniać go na nowy model. Przed pojawieniem się na jego ekranie zarysować bardzo chroni etui. Jakie jednak wybrać, skoro wybór materiałów, z których są one wykonane jest bardzo duży?

Etui na telefon ze skóry

W sklepach do wyboru są etui ze skóry naturalnej lub sztucznej. Zaletą etui skórzanych jest to, że są one bardzo szykowne i gustowne. To rozwiązanie idealne dla osób, które cenią jakość i ponadczasową elegancję. Czarne skórzane etui doskonale pasują do klasycznych, czarnych garniturów. Są trwałe, posłużą naprawdę bardzo długo.

Etui na telefon silikonowe

Etui na telefon z silikonu są wybierane wyjątkowo często. Są bardzo elastyczne, co jest jednym z ich atutów. Doskonale dopasowują się do kształtu telefonu. Świetnie chronią telefon na wypadek, gdy wypadnie on z ręki. Silikonowe etui nie są jednak pozbawione wad. Ich wygląd pozostawia wiele do życzenie. To zły wybór dla kobiet, które ubierają się w klasycznym, eleganckim stylu. Nie sprawdzą się także w przypadku mężczyzn, których wykonywany zawód zobowiązuje do chodzenia w garniturze.

Etui na telefon z tkanin

Są bardzo estetyczne, ale nie chronią telefonu w wystarczającym stopniu; do jego uszkodzenia może dojść niezwykle łatwo. Na pewno jednak warto przyznać im plus za to, że zabrudzone można uprać w pralce.

Osoby, które chcą wiedzieć wiedzieć więcej o etui do telefonów, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu o tej samej tematyce.

Następny wpis

Etui na telefony: na jaki materiał postawić?

pt. lip 20 , 2018
O każdy telefon komórkowy warto zadbać. Dzięki temu posłuży nam zdecydowanie dłużej i nie będzie wymagał wymiany na nowy. Każdy właściciel telefonu, który nie chce zobaczyć na nim szybko zarysowań, powinien zdecydować się na zakup etui. Producenci prześcigają się obecnie w kolejnych pomysłach, oferując nam etui na telefony z rozmaitych […]
iphone

Sprawdź też