Zalety wózków 3w1

Wózki dziecięce 3w1 to idealne rozwiązanie problemu pojazdów dziecięcych od urodzenia do 3 lat. Niezwykle wygodnie i opłacalnie jest kupić jeden wózek na cały okres wożenia i nie martwić się o nic innego. Jakie są dodatkowe plusy, jakie mają wózki dziecięce z fotelikiem.

Czym są wózki 3w1?

Wózki wielofunkcyjne składają się z podwozia i trzech modułów: kołyski, siedziska (spacer) i fotelika samochodowego, które są przymocowane do rozstawu osi za pomocą specjalnych zatrzasków mocujących. Głównym zadaniem przy zakupie takiego systemu modułowego jest natychmiastowe nabycie pełnego zestawu wyposażenia technicznego odpowiedniego do transportu dziecka od 0 do 3 lat. Pamiętaj, że w niektórych modelach trzecim elementem nie jest fotelik samochodowy, ale łóżeczko. Nie jest to wózek 3w1, chociaż formalnie mają trzy elementy.

Główne zalety wózków wielofunkcyjnych

Kupowanie podwozia i trzech modułów częściej kosztuje mniej niż równowartość zakupu pojedynczych wózków i siedzeń samochodowych. Oczywiście pod warunkiem, że wszystkie części są wygodne dla dziecka i rodziców i szczerze poświęcają im czas. Natychmiast dostajesz wózek dla noworodka, wózek, fotelik samochodowy do podróżowania samochodem, a także w rzeczywistości nosidełko, łóżko z chorobą lokomocyjną i krzesełko po raz pierwszy, podczas gdy dziecko jest nadal niepewne.

Z reguły oprócz podwozia i jednostek głównych producent dostarcza swoim wózkom kilka pokrowców, moskitierę, pokrowiec przeciwdeszczowy, torbę lub plecak dla mamy. Niektóre modele mają rękawy, wkładki do noszenia, uchwyty na kubki, matę do przewijania i stojaki na kołyski. Te wózki są zaprojektowane tak, aby bloki były regularnie umieszczane i usuwane, a podwozie składane i rozkładane, więc wszystkie te procesy w modułowych wózkach są zoptymalizowane w jak największym stopniu, a węzły, guziki i zatrzaski są trwałe i starannie przemyślane.

Następny wpis

Panele z hartowanego szkła

wt. lut 25 , 2020
Panele szklane do kuchni stają się coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych płytek ściennych. Panele szklane Poznań są idealnym sposobem na dekoracje kuchni. Mają atrakcyjny wygląd i wysoką odporność na zanieczyszczenia. Szklany panel – który? Dobrej jakości panele są wysoce odporne na zarysowania i temperaturę. Możesz je łatwo zainstalować na kuchenkach […]
Panele z hartowanego szkła

Sprawdź też